Monday, February 23, 2015
Wednesday, February 18, 2015
Subscribe to:
Posts (Atom)
Bucurestiul in noapte
Bucurestiul e tare fain noaptea, are un farmec anume, un anumit tip de oameni, oameni cu chef de viata, oameni care se duc tarziu la culcar...
-
...nu am mai trecut de mult pe aici, ce am facut, cu ce m-am delectat!? am fost calcat de tocuri inalte in ritm de dans - m-am dezmembrat in...


